TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

11 2020

Grodziski Sanepid znów raportuje


Grodzisk News


Grodziski Sanepid znów raportuje - Grodzisk News


Grodziski Sanepid wrócił do publikowania raportów o stanie zakażeń koronawirusem w powiecie. Przytaczamy zatem liczby podane dziś przez tę placówkę.


Z dzisiejszego raportu dowiadujemy się, że w ciągu ostatniej doby w powiecie grodziskim odnotowano 45 nowych przypadków koronawirusa, a od początku epidemii zakaziło się 1189 osób.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Według danych Sanepidu 860 mieszkańców jak dotąd wyzdrowiało z choroby, w tym 68 w ciągu minionej doby. 27 osób przebywa w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, w tym trzy nowe nazwiska. Kwarantanną domową objętych jest 781 mieszkańców, w tym 95 w ostatniej dobie.

W tym czasie zmarła także jedna osoba w związku z COVID-19. Łącznie od początku epiedemii zmarło 21 osób.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Po miesiącu wrócili do raportowania....dziękujemy i gratulujemy ! Chyba teraz pracownicy są pełni energii i siły i zaczną na czas wystawiać wszelkie zaświadczenia związane z covid....
olka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.