TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

06 2023

Grodzisk samorządowym liderem komunikacji i promocji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Miasta Grodzisk Maz.Grodzisk samorządowym liderem komunikacji i promocji - Grodzisk News


Grodziska gmina otrzymała laur w konkursie Samorządowy Lider Komunikacji i Promocji w kategorii: promocja, za działania komunikacyjne o zasięgu ogólnopolskim. Nagrodę przyznano konkretnie za mural z okazji 500-lecia miasta.


Mural wykonał w maju ubiegłego roku Mgr Mors, czyli Mariusz Brodowski – animator kultury z Nowego Sącza. Komisja doceniła jego pomysł, by w proces tworzenia muralu zaangażować mieszkańców. Artysta zebrał podczas dwudniowych warsztatów nie 500, ale 600 odcisków dłoni od grodziszczan, które następnie wkomponował w mural jako jego integralną, a zapewne także najważniejszą część.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak mówią urzędnicy, celem działań było zaangażowanie i integracja społeczności lokalnej oraz umocnienie wiedzy historycznej o gminie w kontekście obchodzonego jubileusz – pomysł doceniła kapituła konkursu Samorządowy Lider Komunikacji i Promocji i podczas Kongresu Perły Samorządu w Gdyni przyznała Grodziskowi wyróżnienie w kategorii "promocja, za działania komunikacyjne o zasięgu ogólnopolskim i kampanię promocyjną".

– Wspominamy ten czas ze wzruszeniem, bo aż 500 Waszych odcisków dłoni zdobi nasz pamiątkowy mural „Rękodzieło”. Dziękujemy naszym mieszkańcom, to WAM dedykujemy tę nagrodę! – napisano na grodziskim Facebooku.

Dyplom odebrała Ewa Potocka, naczelnik wydziału promocji w urzędzie miejskim.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.