TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

05 2024

Grodzisk: Rusza przebudowa Topolowej. Będą utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk: Rusza przebudowa Topolowej. Będą utrudnienia - Grodzisk News


Grodziski magistrat poinformował, że od dziś (13 maja) rusza przebudowa ulicy Topolowej. To zaś oznaczać będzie utrudnienia dla kierowców w rejonie prowadzonych prac. Począwszy od czasowych zamknięć i zwężeń drogi, aż po zamknięcie całkowite.


Takich działań wymaga na drogowcach specyfikacja inwestycji. Zgodnie z zamówieniem stara nawierzchnia zostanie rozebrana, a następnie wykonana podbudowa i nowa nawierzchnia jezdni z kostki brukowej. Jezdnia ma być dwukierunkowa o jednym pasie ruchu o szerokości podstawowej 3.5 m wraz z poboczami. W ciągu ulicy zaprojektowano cztery odcinki poszerzenia przekroju jezdni do szerokości pięciu metrów. Zostaną też wykonane nowe zjazdy do posesji, a istniejące zostaną przebudowane. Pobocza mają zostać utwardzone kruszywem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Przewidywany czas trwania robót budowlanych wynosi 6 miesięcy. Wskazany okres może ulec wydłużeniu ze względu na złe warunki atmosferyczne lub nieprzewidziane problemy, które wynikną w trakcie realizacji robót – przekazali urzędnicy na Facebooku magistratu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.