TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

11 2020

Grodzisk rozdaje pelargonie


Grodzisk News


Grodzisk rozdaje pelargonie - Grodzisk News


Grodzisk rozdawał już chryzantemy, które gmina przejęła w ramach pomocy handlarzom kwiatów. Teraz rozdaje zaś pelargonie, które zdobiły miasto w tym sezonie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Odpowiednio przezimowane będą ozdobą w przyszłym roku ogrodów i balkonów. Kwiaty można odbierać dziś do godziny 15.00 oraz jutro od 10.00 do 15.00, a także w sobotę od 8.00 do 12.00.Gdzie? W siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Chrzanowie Dużym 15a

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Prosimy uprzednio dzwonić pod nr tel. 22 755 51 97 w celu umówienia się na odbiór roślin – przypominają urzędnicy.

– Przypominamy, że powinniśmy zadbać przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo. Osoby, które przyjdą odebrać kwiaty, powinny mieć rękawiczki oraz zasłonięte usta i nos. Należy również pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego. Prosimy również o zabranie własnych pojemników do przetransportowania roślin, może to być karton lub torba – dodają.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.