TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

01 2021

Grodzisk również zadba o transport na szczepienia


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk również zadba o transport na szczepienia - Grodzisk News


W weekend informowaliśmy o tym, że Milanówek planuje organizację transportu dla osób, które nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień. Teraz taki transport zapowiada Grodzisk.


Wiele osób starszych, a także niepełnosprawnych nie będzie miało możliwości, aby samodzielnie dotrzeć do punktów szczepień zlokalizowanych na terenie grodziskiej gminy. Dlatego śladem Milanówka urząd zamierza zorganizować specjalny transport, który zawiezie do punktu szczepień.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Transport ten będzie przeznaczony dla osób:
– posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.
– mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze z brakiem możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)

Gdzie zgłosić potrzebę organizacji takiego transportu? Należy zadzwonić pod numer telefonu (22) 724 21 21 będący gminną infolinią dotyczącą koronawirusa. Pod tym numerem można również uzyskać informacje m.in. o tym, co robić, gdy wystąpią objawy choroby; do kogo zgłosić potrzebę zakupu leków lub żywności; gdzie uzyskać pomoc psychologiczną.

Linia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.00–22.00, w soboty i niedziele od godz. 9.00 do 15.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.