TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

04 2021

Grodzisk: Ratusz będzie gotowy przed czasem [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsGrodzisk: Ratusz będzie gotowy przed czasem [FOTO] - Grodzisk News


Po kilku miesiącach sprawdzamy, co słychać na budowie nowego ratusza w Grodzisku. Prace idą sprawnie, wyprzedzają harmonogram, a to oznacza, że budynek będzie gotowy przed czasem.


Tak przynajmniej zapowiadają urzędnicy nadzorujący przebieg inwestycji. – Jesteśmy na dobrej drodze ku końcowi inwestycji. Kładziemy wykładziny na podłogach, a już w czerwcu będziemy meblować pomieszczenia – mówi nam Urszula Chrzanowska, naczelnik wydziału inwestycji i funduszy zewnętrznych w grodziskim urzędzie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Przy obecnym tempie prac szacujemy, że pod koniec czerwca budynek będzie można oddać budynek do użytku – dodaje. Pierwotny termin planowany zgodnie z umową przewidziano na sierpień.

Ratusz to dwupiętrowy obiekt z częściowym podpiwniczeniem, okalający zabytkową Willę Niespodzianka. Parter będzie przeznaczony głównie dla obsługi mieszkańców, z kolei pierwsze i drugie piętro będzie przeznaczone na pomieszczenia biurowe.

Na każdej kondygnacji zaprojektowano też pokój śniadań i węzeł sanitarny oraz pomieszczenia magazynowo-archiwalne do przechowywania dokumentów. Jest też nadbudówka na pomieszczenia techniczne i kotłownię. Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku będzie pracować około 120 osób w pełnym wymiarze czasu pracy.

Grodzisk: Ratusz będzie gotowy przed czasem [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Peselowcy już dzielą się pokojami
zsl wiecznie żywy


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.