reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

01 2021

Grodzisk przebudowuje linie energetyczne. Projektanci wejdą na posesje


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk przebudowuje linie energetyczne. Projektanci wejdą na posesje - Grodzisk News


Grodzisk kontynuuje prace projektowe mające na celu przebudowę napowietrznych linii energetycznych. W związku z tym magistrat poinformował, że planiści wkrótce ruszą w teren i będą potrzebowali dokonać pomiarów na posesjach mieszkańców.


reklama Grodzisk mazowiecki

Prace projektowe na zlecenie urzędu prowadzi firma SKA Elektro Sławomir Kapelewski. W rezultacie powstanie dokumentacja wymiany obecnych przestarzałych linii napowietrznych na instalacje podziemne. Prace dotyczą również zaprojektowania oświetlenia ulicznego i monitoringu w ciągu ulicy Nadarzyńskiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Projektowana linia kablowa ma zastąpić obecnie istniejącą linię napowietrzną. Przebudowa ta wiąże się z zaprojektowaniem i przebudową przyłączy energetycznych do budynków (z istniejących napowietrznych na kablowe) i wyniesieniem liczników energii elektrycznej do szafek licznikowych zlokalizowanych na granicy posesji z pasem drogowym – poinformowali urząd.

W celu przeprowadzenia stosownych pomiarów projektanci będą musieli wejść na posesje niektórych mieszkańców. Okres ten rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do końca kwietnia.

– projektanci będą prowadzić prace projektowe w terenie, celem ustalenia przebiegu kabli energetycznych przez Państwa działkę. W przypadku Państwa nieobecności, projektant pozostawi numer telefonu kontaktowego, w celu uzgodnienia wygodnego dla Państwa terminu spotkania na terenie Państwa posesji – dodaje magistrat.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

wara od mojej ziemi. własność prywatna jest święta/
japaw


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.