reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

01 2021

Grodzisk przebudowuje linie energetyczne. Projektanci wejdą na posesje


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk przebudowuje linie energetyczne. Projektanci wejdą na posesje - Grodzisk News


Grodzisk kontynuuje prace projektowe mające na celu przebudowę napowietrznych linii energetycznych. W związku z tym magistrat poinformował, że planiści wkrótce ruszą w teren i będą potrzebowali dokonać pomiarów na posesjach mieszkańców.


reklama Grodzisk mazowiecki

Prace projektowe na zlecenie urzędu prowadzi firma SKA Elektro Sławomir Kapelewski. W rezultacie powstanie dokumentacja wymiany obecnych przestarzałych linii napowietrznych na instalacje podziemne. Prace dotyczą również zaprojektowania oświetlenia ulicznego i monitoringu w ciągu ulicy Nadarzyńskiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Projektowana linia kablowa ma zastąpić obecnie istniejącą linię napowietrzną. Przebudowa ta wiąże się z zaprojektowaniem i przebudową przyłączy energetycznych do budynków (z istniejących napowietrznych na kablowe) i wyniesieniem liczników energii elektrycznej do szafek licznikowych zlokalizowanych na granicy posesji z pasem drogowym – poinformowali urząd.

W celu przeprowadzenia stosownych pomiarów projektanci będą musieli wejść na posesje niektórych mieszkańców. Okres ten rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do końca kwietnia.

– projektanci będą prowadzić prace projektowe w terenie, celem ustalenia przebiegu kabli energetycznych przez Państwa działkę. W przypadku Państwa nieobecności, projektant pozostawi numer telefonu kontaktowego, w celu uzgodnienia wygodnego dla Państwa terminu spotkania na terenie Państwa posesji – dodaje magistrat.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Proszę zobaczyć jakie stare i pordzewiale są słupy na osiedlu szczesnym. Na ulicach kielecka, robotnicza,Tarnowska, toruńska

Anioł
12-01-2021 00:23

Tylko Nadarzynska?Czy też inne ulice?Tyle wiadamomo z tego artykułu co nic.

Mich
12-01-2021 04:22

wara od mojej ziemi. własność prywatna jest święta/

japaw
12-01-2021 06:02

wszystka ziemia w gminie jest Ziemii Grodziskiej (zeteselowsko-peselowska)

adam
12-01-2021 15:35

To spraw sobie łuczywo,albo lampe naftową.

anatolka
26-01-2021 11:39

Idiotyzm, ktoś ma klepki nie po kolei. Najpierw przebudowali ul, Nadarzyńską, położyli nowa jezdnię, poprawili chodniki, zrobili ścieżkę rowerową i gdzie się dało grzędę roślin, bo drzewa wycięli.
A teraz będą to rozkopywać, bo przekładać będą linię energetyczną.

Barabara
12-01-2021 17:29

to chyba przegapiłaś w Łąkach jakie były cyrki z ul. Traugutta przez lata - kilka razy zrywali i kładli ten sam chodnik, raz bo była wymiana na kostkę, potem były chyba kładzione rury, potem był kładziony światłowód, a ostatnio po raz kolejny bo zrobili idiotyczną ścieżkę rowerową z nikąd do nikąd

mieszkaniec
13-01-2021 08:50

KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE REGULAMINU

Adasko
12-01-2021 08:23

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.