TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2022

Grodzisk. Piknikowe otwarcie łącznika Dalekiej z Radońską


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk. Piknikowe otwarcie łącznika Dalekiej z Radońską - Grodzisk News


Grodzisk oddaje do użytku ulicę Akacjową, czyli długo oczekiwany łącznik Dalekiej z Radońską. Otwarcie połączone będzie z piknikiem rodzinnym, który wystartuje 23 lipca o godz. 15.00.


Przypomnijmy. Inwestycja zakładała budowę nowej drogi gminnej od ul. Dalekiej do ul. Nowej i całkowitą przebudowę ul. Akacjowej, w taki sposób, aby stanowiły jeden spójny ciąg komunikacyjny aż do ul. Radońskiej. W zakres zadania wchodzi budowa m.in. jezdni o nawierzchni bitumicznej oraz drogi rowerowej z betonu asfaltowego i chodnika z kostki betonowej, budowa ronda na skrzyżowaniu z ul. Montwiłła, odwodnienia i przepustu drogowego oraz budowa oświetlenia ulicznego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Roboty ruszyły w lutym i miały zostać ukończone w sierpniu. Wygląda jednak na to, że uda się to uczynić wcześniej, bo już 23 lipca magistrat zapowiedział oficjalne otwarcie. A mieszkańcy sprawdzą nowy łącznik "w boju". – Zapraszamy serdecznie na piknik rodzinny na sportowo, który odbędzie się 23 lipca, od godz. 15.00 w związku z otwarciem drogi łączącej ul. Daleką z ul. Radońską. W programie pokaz jazdy na rolkach oraz tor przeszkód na rowerkach dla dzieci do 6 lat – podali grodziscy urzędnicy na Facebooku.

Jak to na pikniku, nie zabraknie waty cukrowej i innych smakołyków oraz atrakcji mile widzianych na piknikach rodzinnych.

💬︎   dodaj komentarz

Śmieszne, że na początku czerwca droga została już ukończona i nic się nie dzieje na tej budowie a otwierają dopiero pod koniec lipca... Zastawione są tylko wjazdy na drogę paletami z każdej strony, które to są odstawiane jak ktoś chce przejechać. No ale musi zebrać się pewnie cała 'elita' z jakimś księdzem na czele żeby przeciąć wstążeczkę a wiadomo, że to wymaga czasu 😂

Stefan
14-07-2022 13:18

Droga super, tylko czemu nikt nie pomyślał, żeby przebudować rondo na Radonskiej i włączyć tą ulice od razu do ronda?

Jo
14-07-2022 13:20

Musieliby kupić działkę.

W
14-07-2022 14:03

pokaż wszystkie komentarze (33)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.