TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

04 2021

Grodzisk. Pasaż połączy ulice Kościuszki i Kilińskiego


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsGrodzisk. Pasaż połączy ulice Kościuszki i Kilińskiego - Grodzisk News


Przy okazji budowy nowego ratusza Grodzisk szykuje także drugą inwestycję. Będzie to pasaż biegnący od placu przed urzędowym budynkiem do ul. Kilińskiego.


reklama Grodzisk mazowiecki

W zamyśle ma to być swoisty łącznik ulicy Kościuszki i Kilińskiego właśnie. – Planujemy wkrótce przygotować się do takiej budowy. W zamyśle ma to być pasaż, który w dogodny sposób połączy ulice Kościuszki i Kilińskiego, a jednocześnie będzie miejscem estetycznym, właściwym dla centrum miasta – mówi nam Urszula Chrzanowska, naczelnik wydziału inwestycji w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Będzie to pasaż obsiany zielenią, z małą architekturą. Będzie można usiąść na świeżym powietrzu i w miłym otoczeniu – opowiada Chrzanowska.

Pozostaje pytanie, kiedy realizacja tego przedsięwzięcia. – Planujemy, że pasaże będzie gotowy jeszcze w tym roku. Na razie przygotowujemy się do tego pod względem formalnym. A same prace też będą musiały trochę potrwać – dodaje urzędniczka.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jakie świeże powietrze. Za tym ratuszem, zbudowali blok z lokalami użytkowymi i i planowany pasaż najpewniej będzie służył jako dojście do tych lokali,.żeby zwiększyć napływ klientów do tych lokali handlowych.

Dagmara
22-04-2021 22:57

Weźcie się w końcu za budowanie infrastruktury tego miasta, prostowanie krzywych chodników i sprzątanie, bo pełno śmieci dookoła, a nie altanki i pasaże wam się marzą. Do roboty !!!!

Kolo 73
23-04-2021 10:50

Okolica nowego ratusza pięknieje, mieszkam w pobliżu i podziwiam często. Warto doceniać takie miejsca, ponieważ podnoszą jakość życia, przynajmniej mojego. Mam wrażenie, że Grodzisk wpisuje się w koncepcję "miasta 15-minutowego", w którym wszystkie potrzebne sprawy, w tym odpoczynek na świeżym powietrzu, załatwiamy w niedalekiej odległości.

zadowolony
23-04-2021 14:21

pokaż wszystkie komentarze (7)

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.