01 06 2020

Grodzisk otwiera place zabaw

01.06.2020, godz.: 13:20
Grodzisk otwiera place zabaw
fot. Marcin Masalski

Dzień Dziecka to dobra pora, aby ogłosić, że od dziś grodzisk udostępni najmłodszym mieszkańcom place zabaw. – Trwa dezynfekcja i przygotowanie obiektów do uruchomienia jeszcze dziś – mówi nam burmistrz Grzegorz Benedykciński.

Przypomnijmy, że w związku z czwartym etapem odmrażania gospodarki od 30 maja zniesiono obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni otwartej, możliwe stało się też otwarcie placów zabaw i siłowni plenerowych.

Grodzisk uruchamia place zabaw od dziś. – Dziś będziemy je otwierać po ówczesnej dezynfekcji – mówi burmistrz Grzegorz Benedykciński. – Bardzo cieszy mnie również fakt, że od 6 czerwca uruchomimy plac zabaw na Stawach Walczewskiego, obiekt wyjątkowy – dodaje.

Ministerstwo Zdrowia apeluje, aby podczas zabaw z dziećmi i podczas ćwiczeń pamiętać o zasadach bezpieczeństwa sanitarnego.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.