TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

17

05 2021

Grodzisk. Nowe tablice rozwiążą psi kłopot?


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodzisk. Nowe tablice rozwiążą psi kłopot? - Grodzisk News


Problem psich odchodów na chodnikach i trawnikach na trwałe wpisał się niestety w krajobraz społeczny. Mało skuteczne okazują się samorządowe apele i ostrzeżenia przed mandatami. Grodzisk ma nadzieję, że zadziałają tablice.


W różnych punktach miastach na trawnikach i zieleńcach grodziscy urzędnicy ustawili tabliczki, które mają sygnalizować właścicielom czworonogów, nie pozwalali załatwiać się zwierzętom na terenach zielonych właśnie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Sporych rozmiarów tabliczka z sugestywnie wymalowanym psem oraz napisem: „Nie obsikuj mnie! Nie urosnę” to rozwiązanie poniekąd eksperymentalne, ale czy okaże się skuteczne?

– W mieście pojawiły się tabliczki, zwracające uwagę właścicielom psów, aby zadbali o zieleń miejską. Niestety, odchody naszych pupili bardzo negatywnie wpływają na rośliny. Zadbajmy razem, by Grodzisk Mazowiecki był zielony – informuje urząd.

Co sądzicie o tym rozwiązaniu?


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A może grodziscy urzędnicy zweryfikują czy jest gdzie te psie odchody wyrzucić? Osobiście sprzątam po swoim psie, ale jest w grodzisku wiele miejsc, gdzie można przejść kilka kilometrów i nie spotkać kosza na śmieci...

GrodziskaKupa
17-05-2021 20:37

w Grodzisku przybywa ludzi ponad nadmiar, wszyscy mają psy lub dwa! w tyn mieście nie ma zielonych terenów, wszystko sprzedajecie i betonujcie! gdzie tu chodzić na spacer z psem!? Pies musi gdzieś załatwić swoje potrzeby!

xyz
17-05-2021 21:51

powiedzenie: pu chleba, psu kija, pies nadal psem;
drugie: chłop ze wsi wyjdzie,ale wieś z chłopa nigdy

nie-tubylec
17-05-2021 23:09

pokaż wszystkie komentarze (10)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.