04 08 2019

Grodzisk najpiękniej ukwieconym miastem? Wspólnie zawalczmy o nagrody

04.08.2019, godz.: 13:32
Grodzisk najpiękniej ukwieconym miastem? Wspólnie zawalczmy o nagrody
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Wkrótce rozpocznie się głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie na najładniej ukwiecone miasto. Bierze w nim udział także Grodzisk Mazowiecki. Wciąż możemy nadsyłać zdjęcia i pomóc w zgarnięciu nagród – zarówno dla miast, jak i dla autorów najwyżej ocenionych zdjęć przewidziano nagrody.

To już ósma edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna, miejska przestrzeń stawała sie bardziej przyjazna.

– Zgłoś Grodzisk do walki o tytuł najbardziej ukwieconego miasta w Polsce! Wystartowała ósma edycja plebiscytu Terra Flower Power- Inspirowani Naturą! Nasze miasto również może stanąć do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego – wystarczy, że wyślesz max. 6 zdjęć miasta ubranego w kwiaty na konkurs@terra-pl.eu – zachęca miasto do udziału w akcji.

Drugi etap, czyli głosowanie, potrwa od 1 do 26 sierpnia. W tym roku, w trosce o jego uczciwość postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na facebookowym profilu Inspirowanych Naturą. Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii na profilu www.facebook.com/inspirowani. Każdy użytkownik serwisu Facebook może głosować raz, a następnie wspierać faworyta poprzez udostępnianie dedykowanych materiałów promocyjnych.

– Czy warto brać udział? Oczywiście! W tym roku miasta będą walczyć o nagrody: wieżę kwiatową H2000, donicę Gianto Tablo (lub Gianto Sito albo Plane Ring Lux) i donicę Gianto 120 Classic. Uwaga! Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast oraz dla autorów najpiękniejszych zdjęć – mówią organizatorzy plebiscytu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata