05 08 2020

Grodzisk najpiękniej ukwieconym miastem? Potrzebuje naszych głosów

05.08.2020, godz.: 12:33
Grodzisk najpiękniej ukwieconym miastem? Potrzebuje naszych głosów
fot. Materiały konkursowe

Od 3 sierpnia trwa głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie Terra Flower Power na najładniej ukwiecone miasto. Grodzisk walczy o podium gwarantujące wyjątkową nagrodę. Potrzeba jednak wsparcia mieszkańców.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna, miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna.

Głosowanie, potrwa od 3 do 17 sierpnia. Podobnie jak przed rokiem, w trosce o jego uczciwość, odbywa się na facebookowym profilu Inspirowanych Naturą. Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii na profilu www.facebook.com/inspirowani. Każdy użytkownik serwisu Facebook może głosować raz, a następnie wspierać faworyta poprzez udostępnianie powiązanych materiałów promocyjnych.

Jest o co walczyć i warto głosować ze względu na ciekawe nagrody. Pierwsze miejsce przyniesie miastu wieżę kwiatową
H2000 z pełnym ukwieceniem; miejsca drugie i trzecie nagrodzone będą efektownym donicami wraz z kwiatami. Dla autorów zdjęć przewidziano 10 doniczek ziołowych Brussels Herbs Single   

Bezpośredni link do głosowania TUTAJ

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.