12 10 2020

Grodzisk. Na „podwójnym gazie” wjechał w ogrodzenie

12.10.2020, godz.: 14:49
Grodzisk. Na „podwójnym gazie” wjechał w ogrodzenie
fot. GrodziskNews

Grodziscy policjanci zatrzymali w nocy kierowcę po wpływem alkoholu. Mężczyzna nieco wcześniej spowodował kolizję na jednej z grodziskich ulic – uszkodził ogrodzenie – i odjechał. Został namierzony po krótkich poszukiwaniach.

Policjanci zauważyli kilka ulic dalej pojazd, który mógł uczestniczyć w kolizji. – Podczas legitymowania kierowcy funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego podejrzane zachowanie. Wkrótce wyszły na jaw aż 4 powody zdenerwowania mężczyzny – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– 28-latek przyznał się do utraty panowania nad samochodem i wjechania w ogrodzenie. Podczas sprawdzania jego stanu trzeźwości okazało się, że ma w organizmie prawie promil alkoholu. Policjanci dokonali też kontroli mężczyzny. W kieszeni spodni znaleźli torebkę z mefedronem, a w samochodzie jeszcze opakowanie z marihuaną. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania autem. Kierowca został zatrzymany – dodała.

Tym samym mężczyźnie postawiono cztery zarzuty: kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania substancji psychotropowych. Odpowie także za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień. 28-latek przyznał się do popełnionych czynów i dobrowolnie poddał się karom.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.