reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

Grodzisk miejscem międzynarodowego turnieju reprezentacji w piłce nożnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk miejscem międzynarodowego turnieju reprezentacji w piłce nożnej - Grodzisk News


W najbliższych dniach w Grodzisku mecze w ramach Turnieju o Puchar Syrenki rozgrywać będą młodzieżowe reprezentacje piłki nożnej do lat 17. Zagra także kadra Polski.


Areną pojedynków w turnieju będzie stadion grodziskiej Pogoni, a wstęp na wszystkie mecze będzie wolny. W pierwszym spotkaniu w naszym mieście zmierzą się młodzieżowe reprezentacje Polski oraz Uzbekistanu. Początek 23 września (piątek) o godz. 13.00, kolejny mecz odbędzie się u nas 25 września i godz. 11.00, zagrają z nim przegrani w pojedynkach Polska – Uzbekistan oraz Portugalia – Meksyk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wreszcie trzeci mecz na stadionie Pogoni będzie spotkaniem o trzecie miejsce w turnieju, czyli drużyn, które zajęły drugie lokaty w swoich grupach. Ten pojedynek zaplanowano na 27 września o godz. 11.00.

Dodajmy, że o Puchar Syrenki rywalizować będzie osiem reprezentacji. W grupie A: Polska, Portugalia, Meksyk i Uzbekistan, a grupie B: Anglia, Czechy, Norwegia oraz Rumunia.

Poza stadionem w Grodzisku, mecze rozgrywane będą też na obiektach w Błoniu, Piasecznie, Sulejów, a mecz finałowy odbędzie się w Warszawie – wszak to Turniej o Puchar Syrenki.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.