reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

Grodzisk miejscem międzynarodowego turnieju reprezentacji w piłce nożnej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk miejscem międzynarodowego turnieju reprezentacji w piłce nożnej - Grodzisk News


W najbliższych dniach w Grodzisku mecze w ramach Turnieju o Puchar Syrenki rozgrywać będą młodzieżowe reprezentacje piłki nożnej do lat 17. Zagra także kadra Polski.


Areną pojedynków w turnieju będzie stadion grodziskiej Pogoni, a wstęp na wszystkie mecze będzie wolny. W pierwszym spotkaniu w naszym mieście zmierzą się młodzieżowe reprezentacje Polski oraz Uzbekistanu. Początek 23 września (piątek) o godz. 13.00, kolejny mecz odbędzie się u nas 25 września i godz. 11.00, zagrają z nim przegrani w pojedynkach Polska – Uzbekistan oraz Portugalia – Meksyk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wreszcie trzeci mecz na stadionie Pogoni będzie spotkaniem o trzecie miejsce w turnieju, czyli drużyn, które zajęły drugie lokaty w swoich grupach. Ten pojedynek zaplanowano na 27 września o godz. 11.00.

Dodajmy, że o Puchar Syrenki rywalizować będzie osiem reprezentacji. W grupie A: Polska, Portugalia, Meksyk i Uzbekistan, a grupie B: Anglia, Czechy, Norwegia oraz Rumunia.

Poza stadionem w Grodzisku, mecze rozgrywane będą też na obiektach w Błoniu, Piasecznie, Sulejów, a mecz finałowy odbędzie się w Warszawie – wszak to Turniej o Puchar Syrenki.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.