reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

14

02 2024

Grodzisk. Mężczyzna przyłapany na kradzieży sklepowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsGrodzisk. Mężczyzna przyłapany na kradzieży sklepowej - Grodzisk News


We wtorkowe po południe w jednym z supermarketów w Grodzisku doszło do kradzieży. Ochrona przyłapała mężczyznę, który dopuścił się tego czynu. Policja nałożyła na 28-latka mandat za popełnione wykroczenie.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W supermarkecie na ulicy Matejki była interwencja ochrony. Zatrzymano najprawdopodobniej złodzieja. Po kilku minutach przyjechała policja – relacjonuje pan Piotr.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że w istocie doszło do kradzieży. – Mogę potwierdzić, że zostaliśmy wezwani przez pracowników sklepu przy ul. Matejki, którzy ujęli mężczyznę, który zabrał produkty spożywcze i nie zapłacił za nie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–28-latek dopuścił się kradzieży produktów spożywczych o wartości kilkudziesięciu złotych, za co został ukarany mandatem. Trzeba powiedzieć, że najczęstszym typem kradzieży, z jakimi mamy do czynienia są właśnie kradzieże produktów spożywczych – dodaj asp. sztab. Katarzyna Zych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.