reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

05 2023

Grodzisk Mazowiecki bez punktu. CKT przegrywa z mistrzem Polski


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasowe1 - Grodzisk News


W 2. kolejce LOTTO SuperLIGI występujący w odmłodzonym składzie CKT Grodzisk Mazowiecki przegrał po jednostronnym pojedynku z BKT Advantage Bielsko-Biała 0:6. W lepszych humorach zakończyła spotkanie stołeczna Mera, wygrywając z liderem OSAVI TENNIS TEAM Kalisz 5:1.


Spotkanie Kolejki pomiędzy CKT Grodzisk Mazowiecki a BKT Advantage Bielsko-Biała okazało się jednostronnym widowiskiem. Goście prowadzeni przez Słowaka Jozefa Kovalika, zwycięzcę Pekao Szczecin Open z 2019 roku oraz utytułowaną Kasię Kawę po grach singlowych prowadzili 4:0, rozstrzygając losy spotkania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W grze podwójnej panów grodziszczanie stoczyli zaciekły bój o jeden punkt. Para Janzen/Plenkiewicz straciła prowadzenie dopiero w końcówce super tie-breaka, przegrywając go 8-10. Ostatecznie obie mecze deblowe padły łupem bielszczan, którzy wygrali 6:0. W Meczu Dnia młoda Daria Górska z CKT zachwyciła kilkoma uderzeniami, ale pojedynek od pierwszej wymiany odbywał się pod dyktando doświadczonej Kawy, która jeszcze kilka dni temu rywalizowała na Florydzie. Zawodniczka gości wygrała 6:1, 6:3.

W stolicy Mera nie była gościna dla aktualnego lidera OSAVI TENIS TEAM Kalisz. Gospodarze wystąpili w silnym składzie z mistrzynią juniorskiego Wimbledonu z 2019 Ukrainką Darią Snigur oraz wielokrotną uczestniczką turniej Wielkiego Szlema Słowaczką Kristiną Kucovą, które pewnie, bez straty seta, wygrały swoje single oraz wspólnie debla. Kropkę „nad i” postawił doświadczony Włoch Luca Vanni, zwyciężając zarówno w grze pojedynczej (2:0 z Czechem Jiri Barnatem) oraz podwójnej z Oskarem Grzegorzewski. WKT był zdecydowanie lepszy od lidera z Kalisza i zasłużenie wygrał 5:1.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.