17 10 2019

Grodzisk Liderem Zmian 2019

17.10.2019, godz.: 17:00
Grodzisk Liderem Zmian 2019
fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki

Podczas jubileuszowego 10. Forum Rozwoju Mazowsza przyznano nagrody dla samorządów najskuteczniej pozyskujących i wykorzystujących środki unijne. Grodzisk otrzymał tytuł i statuetkę Lidera Zmian 2019.

Kapituła doceniła tych, którzy w latach 2014-2018 pozyskali najwięcej środków na swoje projekty. W każdej z czterech kategorii: samorząd, firma, nagroda internautów oraz nagroda specjalna przyznano po dwa wyróżnienia i statuetkę. Grodzisk został Liderem Zmian w kategorii samorząd.

Konkurs zorganizowała Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. – Celem było docenienie Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizujących szczególnie wyróżniające się projekty. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej zwycięzcy zostali wybrani na podstawie danych statystycznych oraz za pomocą Kapituły Konkursowej. W drugiej odbyło się głosowanie mieszkańców – opowiada o szczegółach grodziski magistrat.

fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.