reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

03 2023

Grodzisk i Milanówek z Perłami Mazowsza


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: UM Grodzisk Maz./UM MilanówekGrodzisk i Milanówek z Perłami Mazowsza - Grodzisk News


Poznaliśmy laureatów dorocznego konkursu „Perły Mazowsza”. Wśród nich znalazły się organizacje z naszych gmin: Grodziska i Milanówka.


Celem akcji było wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie, najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych oraz najpopularniejszych sportowców, klubów lub trenerów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Głosowali internauci w trzech kategoriach: „Perła przedsiębiorczości”, „Perła kultury” oraz „Perła sportu i turystyki”. W każdej kategorii z kolei gminy z powiatów grodziskiego, pruszkowskiego i piaseczyńskiego wystawiły do głosowania po trzech kandydatów każda.

I tak w Grodzisku Perły Mazowsza trafiły do Grodziskiego Chóru Cantata oraz do Chóru Bogorya. Pierwsza z wymienionych formacji otrzymała wyróżnienie w postaci Perły Gminy Grodzisk Mazowiecki, druga zaś została nagrodzona tytułami Perła Powiatu Grodziskiego i Perła Regionu Południowo-Zachodniego Mazowsza.

Z wyróżnień mogą cieszyć się też w Milanówku. Tamtejsza biblioteka otrzymała tytuł Perła Kultury Gminy Milanówek za przedsięwzięcie „Mistrzowie Lokalnego Słowa”. Perła Sportu Gminy Milanówek powędrowała do sekcji lekkoatletycznej UKS MTE Milanówek. Perłę Przedsiębiorczości Gminy Milanówek i Perłę Przedsiębiorczości Powiatu Grodziskiego do firm produkującej cukierki – Prawdziwa krówka Pomorskiego.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ale konkretnie co?

Mat
31-03-2023 13:05
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.