reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

05 2023

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk Mazowiecki1 - Grodzisk News


Grodzisk Mazowiecki otrzymał tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach. Ponadto Grodzisk otrzymał II nagrodę w konkursie „Innowacyjny samorząd 2023”.


Ostatnio Grodzisk otrzymał dwa prestiżowe wyróżnienia. Podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach miasto i gmina otrzymały tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” za „upowszechnianie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie wspierania rozwoju gospodarczego regionu, współpracy z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami, a także za dotychczasowe wyniki zarządzania oraz aktywne działanie na rzecz ochrony środowiska”. Nagrodę odebrali Ewa Potocka, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim oraz dyrektor grodziskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariusz Smysło.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugą nagrodę przedstawiciele grodziskiego samorządu odebrali w Warszawie. W piątek 26 maja w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii odbyła się gala rozdania nagród w 4. edycji konkursu „Innowacyjny Samorząd”. Ten konkurs to projekt Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej, w którym to nagradzane są najbardziej innowacyjne i kreatywne samorządy, których działanie może być inspiracją dla innych jednostek samorządu terytorialnego. Tutaj Grodzisk otrzymał nagrodę za II miejsce wśród gmin miejsko-wiejskich za planetarium i obserwatorium astronomiczne znajdujące się hali widowiskowo-sportowej. Nagrodę w imieniu gminy odebrali Szymon Gawarecki, zastępca naczelnika Wydziału Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim oraz Paweł Wasilewski, kierownik ds. edukacyjnych w hali widowiskowo-sportowej.

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News
Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News
Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

1

1
27-05-2023 21:12

1

1
27-05-2023 22:14
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.