reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

05 2023

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk MazowieckiGrodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News


Grodzisk Mazowiecki otrzymał tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach. Ponadto Grodzisk otrzymał II nagrodę w konkursie „Innowacyjny samorząd 2023”.


Ostatnio Grodzisk otrzymał dwa prestiżowe wyróżnienia. Podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach miasto i gmina otrzymały tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” za „upowszechnianie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie wspierania rozwoju gospodarczego regionu, współpracy z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami, a także za dotychczasowe wyniki zarządzania oraz aktywne działanie na rzecz ochrony środowiska”. Nagrodę odebrali Ewa Potocka, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim oraz dyrektor grodziskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariusz Smysło.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugą nagrodę przedstawiciele grodziskiego samorządu odebrali w Warszawie. W piątek 26 maja w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii odbyła się gala rozdania nagród w 4. edycji konkursu „Innowacyjny Samorząd”. Ten konkurs to projekt Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej, w którym to nagradzane są najbardziej innowacyjne i kreatywne samorządy, których działanie może być inspiracją dla innych jednostek samorządu terytorialnego. Tutaj Grodzisk otrzymał nagrodę za II miejsce wśród gmin miejsko-wiejskich za planetarium i obserwatorium astronomiczne znajdujące się hali widowiskowo-sportowej. Nagrodę w imieniu gminy odebrali Szymon Gawarecki, zastępca naczelnika Wydziału Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim oraz Paweł Wasilewski, kierownik ds. edukacyjnych w hali widowiskowo-sportowej.

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News
Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News
Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Miesiąc bez kupionej nagrody jest miesiącem straconym

ziemniaki grodziskie - z zewnątrz zielone w środku czerwone
27-05-2023 21:12

Czy jest coś jeszcze w czym Grodzisk nie jest liderem?

Reni
27-05-2023 22:14
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.