13 11 2018

Grodzisk: Dużo głosów w ankiecie na temat komunikacji miejskiej

13.11.2018, godz.: 19:24
Grodzisk: Dużo głosów w ankiecie na temat komunikacji miejskiej
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Grodzisk analizuje głosy w ankietach dotyczących w zmian w organizacji komunikacji miejskiej. Okazuje się, że mieszkańcy licznie i chętnie wypowiadali się w tej kwestii.

– Przystępujemy do bardzo dużych i szybkich zmian w grodziskiej autobusowej komunikacji publicznej. W trakcie spotkań z mieszkańcami słyszałem wiele uwag na temat godzin i częstotliwości kursowania oraz lokalizacji przystanków. Chcemy więc, by wprowadzane zmiany były zgodne z Państwa oczekiwaniami i dały, jak najwięcej satysfakcji mieszkańcom. Zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa potrzeby i dostosować kursowanie komunikacji do preferencji mieszkańców – mówił burmistrz Grzegorz Benedykciński, zapraszając mieszkańców do aktywnego udziału w ankiecie.

Okazuje się, że apel odniósł skutek, bowiem magistrat poinformował, że otrzymał ponad tysiąc opinii i sugestii na temat komunikacji. To wynik, na którym można budować konkretne i wygodne dla grodziszczan zmiany.

Szczegółowe podsumowanie ankiet wraz z planem dalszych działań magistrat ma przedstawić za około dwa tygodnie.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata