reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

11 2023

„Grodzisk dla Jezusa” w hali widowiskowo-sportowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

„Grodzisk dla Jezusa” w hali widowiskowo-sportowej - Grodzisk News


Za około dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia „Grodzisk dla Jezusa”. W programie m.in. konferencja, Eucharystia, modlitwa uwielbienia i uzdrowienia.


Co roku w czerwcu w grodziskim Parku Skarbków organizowane są koncerty uwielbienia w ramach cyklu „Grodzisk dla Jezusa”. W tym roku VI edycja tego koncertu odbyła się 7 czerwca. Jednak to nie było ostatnie wydarzenie z tego cyklu w tym roku – 18 listopada w Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej odbędzie się kolejny „Grodzisk dla Jezusa”. Hasłem spotkania będzie „Rozpal w sobie nadzieję”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gośćmi listopadowego wydarzenia będą franciszkanin o. Lech Dorobczyński OFM, popularny ewangelizator Marcin Zieliński oraz ks. Marcin Borządek CCN. Wszystko rozpocznie się o godz. 14.50 zawiązaniem wspólnoty. O godz. 15.15 rozpocznie się modlitwa uwielbienia, a na godz. 15.40 zaplanowano konferencję o. Lecha Dorobczyńskiego. O 17.00 rozpocznie się Eucharystia, a około 18.25 modlitwa uwielbienia i uzdrowienia prowadzona przez Marcina Zielińskiego oraz o. Marcina Borządka CCN. Wydarzenie zakończy o godz. 20.30 słowo na rozesłanie i błogosławieństwo.

O. Lech Dorobczyński – franciszkanin, gwardian i proboszcz parafii św. Antoniego z Padwy w Warszawie, duszpasterz akademickich „Dwudziestek”, rekolekcjonista, ciemny typ bł. Piera Giorgio Frassatiego, duchowy opiekun wspólnoty „Bet Lehem” oraz zespołów „To i ja” i „Projekt Uwielbienie”.

Ks. Marcin Borządek CCN – członek Wspólnoty Chemin Neuf i proboszcz parafii MB Fatimskiej w Mistowie k. Mińska Maz. Zaangażowany w posługę uzdrowienia i współtwórca Centrum Siloe – ośrodka pomocy duchowej dla osób w kryzysie.

Marcin Zieliński – lider wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Ewangelizator, posługujący modlitwą o uzdrowienie w kraju i za granicą. Członek Krajowej Służby Komunii „CHARIS” oraz autor książek. Twórca projektu „ChwałaMU”. Absolwent AWF w Warszawie i student teologii oraz prezes Fundacji „Rozpal Wiarę”.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarezerwować darmową wejściówkę tutaj. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona do 3000 czyli maksymalnej pojemności obiektu.

„Grodzisk dla Jezusa” w hali widowiskowo-sportowej - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Super !!!
Adam


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.