reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

11 2023

„Grodzisk dla Jezusa” w hali widowiskowo-sportowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Za około dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia „Grodzisk dla Jezusa”. W programie m.in. konferencja, Eucharystia, modlitwa uwielbienia i uzdrowienia.


Co roku w czerwcu w grodziskim Parku Skarbków organizowane są koncerty uwielbienia w ramach cyklu „Grodzisk dla Jezusa”. W tym roku VI edycja tego koncertu odbyła się 7 czerwca. Jednak to nie było ostatnie wydarzenie z tego cyklu w tym roku – 18 listopada w Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej odbędzie się kolejny „Grodzisk dla Jezusa”. Hasłem spotkania będzie „Rozpal w sobie nadzieję”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gośćmi listopadowego wydarzenia będą franciszkanin o. Lech Dorobczyński OFM, popularny ewangelizator Marcin Zieliński oraz ks. Marcin Borządek CCN. Wszystko rozpocznie się o godz. 14.50 zawiązaniem wspólnoty. O godz. 15.15 rozpocznie się modlitwa uwielbienia, a na godz. 15.40 zaplanowano konferencję o. Lecha Dorobczyńskiego. O 17.00 rozpocznie się Eucharystia, a około 18.25 modlitwa uwielbienia i uzdrowienia prowadzona przez Marcina Zielińskiego oraz o. Marcina Borządka CCN. Wydarzenie zakończy o godz. 20.30 słowo na rozesłanie i błogosławieństwo.

O. Lech Dorobczyński – franciszkanin, gwardian i proboszcz parafii św. Antoniego z Padwy w Warszawie, duszpasterz akademickich „Dwudziestek”, rekolekcjonista, ciemny typ bł. Piera Giorgio Frassatiego, duchowy opiekun wspólnoty „Bet Lehem” oraz zespołów „To i ja” i „Projekt Uwielbienie”.

Ks. Marcin Borządek CCN – członek Wspólnoty Chemin Neuf i proboszcz parafii MB Fatimskiej w Mistowie k. Mińska Maz. Zaangażowany w posługę uzdrowienia i współtwórca Centrum Siloe – ośrodka pomocy duchowej dla osób w kryzysie.

Marcin Zieliński – lider wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Ewangelizator, posługujący modlitwą o uzdrowienie w kraju i za granicą. Członek Krajowej Służby Komunii „CHARIS” oraz autor książek. Twórca projektu „ChwałaMU”. Absolwent AWF w Warszawie i student teologii oraz prezes Fundacji „Rozpal Wiarę”.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarezerwować darmową wejściówkę tutaj. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona do 3000 czyli maksymalnej pojemności obiektu.

„Grodzisk dla Jezusa” w hali widowiskowo-sportowej - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
03-11-2023 19:17

1

1
04-11-2023 07:47

1

1
04-11-2023 09:20

pokaż wszystkie komentarze (17)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.