TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

01 2023

Grodzisk chce pobić rekord Polski


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plGrodzisk chce pobić rekord Polski - Grodzisk News


Przy okazji oficjalnego otwarcia zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego zostanie podjęta próba pobicia rekordu Polski w przecięciu wstęgi.


4 lutego ma nastąpić długo wyczekiwane otwarcie zachodniej obwodnicy Grodziska, czyli trasy, która ma poprawić sytuację na lokalnych drogach (m.in. zmniejszyć korki w mieście). Ma to się odbyć z pompą, a jednym z elementów imprezy ma być bicie rekordu Polski w przecinaniu wstęgi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Aby pobić wspomniany rekord w wydarzeniu powinno wziąć udział co najmniej 1656 osób, co z pewnością jest dużym wyzwaniem, ale mieszkańcy Grodziska nie raz potrafili się zmobilizować i angażować w różne wydarzenia gminne, więc władze miasta liczą, że i tym razem uda się zrealizować cel.

– Bicie rekordu Polski w Grodzisku Mazowieckim z pewnością zapisze się na kartach jego historii, dlatego warto w nim wziąć swój udział. Cała impreza będzie miała oprawę muzyczną, video oraz fotograficzną (również z drona). Uczestnicy bicia rekordu otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są rowery – mówią urzędnicy z Grodziskiego magistratu.

Podczas wydarzenia nie obędzie się bez części artystycznej – będą występy muzyczne i taneczne. Rozstawiona zostanie także kuchnia polowa z zimową herbatą.

Miasto zaprasza mieszkańców do uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu. Wstęga będzie przecinana na fragmencie obwodnicy między autostradą A2 a ul. Wspólną w Wólce Grodziskiej. Mapka z dojazdem dostępna poniżej. Pełny program imprezy związanej z otwarciem obwodnicy jest dostępny tutaj.

Grodzisk chce pobić rekord Polski - Grodzisk News
Grodzisk chce pobić rekord Polski - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A pobocza jak nie było tak nie ma.
Andi


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.