reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

01 2023

Grodzisk chce pobić rekord Polski


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plGrodzisk chce pobić rekord Polski - Grodzisk News


Przy okazji oficjalnego otwarcia zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego zostanie podjęta próba pobicia rekordu Polski w przecięciu wstęgi.


4 lutego ma nastąpić długo wyczekiwane otwarcie zachodniej obwodnicy Grodziska, czyli trasy, która ma poprawić sytuację na lokalnych drogach (m.in. zmniejszyć korki w mieście). Ma to się odbyć z pompą, a jednym z elementów imprezy ma być bicie rekordu Polski w przecinaniu wstęgi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Aby pobić wspomniany rekord w wydarzeniu powinno wziąć udział co najmniej 1656 osób, co z pewnością jest dużym wyzwaniem, ale mieszkańcy Grodziska nie raz potrafili się zmobilizować i angażować w różne wydarzenia gminne, więc władze miasta liczą, że i tym razem uda się zrealizować cel.

– Bicie rekordu Polski w Grodzisku Mazowieckim z pewnością zapisze się na kartach jego historii, dlatego warto w nim wziąć swój udział. Cała impreza będzie miała oprawę muzyczną, video oraz fotograficzną (również z drona). Uczestnicy bicia rekordu otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są rowery – mówią urzędnicy z Grodziskiego magistratu.

Podczas wydarzenia nie obędzie się bez części artystycznej – będą występy muzyczne i taneczne. Rozstawiona zostanie także kuchnia polowa z zimową herbatą.

Miasto zaprasza mieszkańców do uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu. Wstęga będzie przecinana na fragmencie obwodnicy między autostradą A2 a ul. Wspólną w Wólce Grodziskiej. Mapka z dojazdem dostępna poniżej. Pełny program imprezy związanej z otwarciem obwodnicy jest dostępny tutaj.

Grodzisk chce pobić rekord Polski - Grodzisk News
Grodzisk chce pobić rekord Polski - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Yupikayey madafaka obrońcom przyrody.;D

Nareszcie
26-01-2023 09:57

Proszę nie pisać po pijanemu.

xenna
26-01-2023 10:53

A pobocza jak nie było tak nie ma.

Andi
26-01-2023 13:01

pokaż wszystkie komentarze (11)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.