TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

03 2021

Grodzisk apeluje do mieszkańców o wzajemne wsparcie


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk apeluje do mieszkańców o wzajemne wsparcie - Grodzisk News


Grodziski magistrat zaapelował do mieszkańców o wsparcie w tych trudnych czasach osób starszych i niepełnosprawnych. Jeśli możemy pomóżmy potrzebującym czy chorym sąsiadom w zrobieniu zakupów żywnościowych czy kupnie leków. Bardzo cenne jest równie wsparcie w wyprowadzaniu czworonogów.


reklama Grodzisk mazowiecki

Każda okazana pomoc będzie ogromnym wsparciem i odciążeniem dla służb, które zajmują się osobami objętymi kwarantanną. W pomoc osobom potrzebującym nieobjętym kwarantanną włącza się Związek Harcerstwa Polskiego, pod numerem 603 128 078 można zgłaszać prośbę o pomoc w zakresie zakupów lub wyprowadzania psa – podał grodziski magistrat. Osoby objęte kwarantanną zgłaszają swoje potrzeby w zakresie żywności pod nr tel.: 720 909 217 lub 22 724 21 21 – przypomniał.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Warto wiedzieć, że pomoc w wyprowadzaniu zwierząt na spacer w przypadku właścicieli przebywających na kwarantannie oferuje fundacja Animal Rescue Poland. Można się z nią kontaktować całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Numer telefonu to: 22 350 66 91.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.