TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

03 2021

Grodzisk apeluje do mieszkańców o wzajemne wsparcie


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk apeluje do mieszkańców o wzajemne wsparcie - Grodzisk News


Grodziski magistrat zaapelował do mieszkańców o wsparcie w tych trudnych czasach osób starszych i niepełnosprawnych. Jeśli możemy pomóżmy potrzebującym czy chorym sąsiadom w zrobieniu zakupów żywnościowych czy kupnie leków. Bardzo cenne jest równie wsparcie w wyprowadzaniu czworonogów.


reklama Grodzisk mazowiecki

Każda okazana pomoc będzie ogromnym wsparciem i odciążeniem dla służb, które zajmują się osobami objętymi kwarantanną. W pomoc osobom potrzebującym nieobjętym kwarantanną włącza się Związek Harcerstwa Polskiego, pod numerem 603 128 078 można zgłaszać prośbę o pomoc w zakresie zakupów lub wyprowadzania psa – podał grodziski magistrat. Osoby objęte kwarantanną zgłaszają swoje potrzeby w zakresie żywności pod nr tel.: 720 909 217 lub 22 724 21 21 – przypomniał.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Warto wiedzieć, że pomoc w wyprowadzaniu zwierząt na spacer w przypadku właścicieli przebywających na kwarantannie oferuje fundacja Animal Rescue Poland. Można się z nią kontaktować całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Numer telefonu to: 22 350 66 91.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.