01 08 2020

Grodziscy urzędnicy przebadani pod kątem koronawirusa. Wszyscy zdrowi

01.08.2020, godz.: 13:10
Grodziscy urzędnicy przebadani pod kątem koronawirusa. Wszyscy zdrowi

Od początku tygodnia urząd miejski w Grodzisku pozostawał zamknięty dla interesantów, po tym jak u jednego z urzędników wykryto koronawirusa. Wszyscy pracownicy magistratu zostali poddani testom. Wszystkie były negatywne, a urząd od poniedziałku wróci do normalnej pracy.

Testy urzędników przeprowadzono w czwartek oraz piątek. Nerwowe oczekiwanie na wyniki dla wszystkich zakończyło się szczęśliwie. Poinformował o tym dziś sam urząd. – Informujemy, że zarówno zarząd, jak i wszyscy urzędnicy pracujący obecnie w urzędzie miejskim są zdrowi, co potwierdziły przeprowadzone testy w kierunku Covid-19. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich zachęcamy do załatwiania spraw za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP – podano w komunikacie na stronie internetowej.

– Od 3 sierpnia urząd miejski wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców. Do normalnego trybu pracy powraca USC i Sala Obsługi Mieszkańca Przypominamy także o obowiązujących zasadach sanitarnych, tj. zachowaniu na terenie Urzędu Miejskiego dystansu, noszenia maseczek i dezynfekcji rąk – czytamy dalej.

fot. grodzisk.pl
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.