reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

08 2022

Grodziscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu koledze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KP PSP Grodzisk Maz.Grodziscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu koledze - Grodzisk News


Funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Grodzisku Mazowieckim oddali hołd strażakowi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, który zginął w wypadku podczas służby – przy powrocie z działań gaśniczych w miejscowości Osła.


aHołd oddano w niedzielny poranek. – O godz. 8.00, podczas zmiany służby strażacy wyjechali samochodami przed garaż na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Włączone zostały sygnały świetlne i dźwiękowe pojazdów. Następnie w zorganizowanej zbiórce minutą ciszy uczcili pamięć tragicznie zmarłego strażaka – relacjonuje asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy KP PSP w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażak zginął na służbie – nie podczas akcji gaśniczej, lecz w wypadku samochodu straży pożarnej wracającego z działań przy pożarze zakładu produkującego paliwa w miejscowości Osła (woj. dolnośląskie). Samochodem jechało trzech strażaków Komendy Głównej PSP.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć a dwóch zostało rannych. Rodzinom strażaków udzielana jest niezbędna pomoc psychologiczna a kierownictwo Komendy jest w stałym kontakcie z rodzinami – poinformował rzecznik grodziskich strażaków.

Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak w imieniu własnym i całej społeczności strażackiej składa głębokie wyrazy żalu i współczucia dla rodziny zmarłego i poszkodowanych strażaków – dodał.

Grodziscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu koledze - Grodzisk News
Grodziscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu koledze - Grodzisk News
Grodziscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu koledze - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.