TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

27

04 2021

Gracze grodziskiej Bogorii jadą na igrzyska olimpijskie


Grodzisk News


foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskGracze grodziskiej Bogorii jadą na igrzyska olimpijskie - Grodzisk News


Panagiotis Gionis i Pavel Sirucek tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki wywalczyli awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Obaj zawodnicy dokonali tego na turnieju dodatkowym w portugalskim Guimaraes.


reklama Grodzisk mazowiecki

Najpierw awans wywalczył Gionis. Tenisista Bogorii po pokonaniu Lubomira Pisteja 4:3 i Raresa Silosa 4:1 w setach w decydującym o awansie meczu mierzył się z naszym Pavlem Siruckiem. Pavel po bardzo dobrych grach pokonał wcześniej Cedrica Nuytincka 4:1 oraz 4:2 Mihaila Bobocice.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W bratobójczym pojedynku górą 4:1 w setach był Panos i to on wywalczył awans na swoje piąte igrzyska. Dla Pavla porażka nie oznaczała jednak końca szans na awans. Musiał jednak pokonać następnego rywala, a był nim Brytyjczyk Paul Drinkhall. Zawodnik Bogorii zwyciężył 4:2 i tym sposobem obaj pojadą do Tokio!
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.