reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

06

02 2024

Gracze Bogorii podwójnymi medalistami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskGracze Bogorii podwójnymi medalistami - Grodzisk News


Zawodnicy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki Miłosz Redzimski i Aleks Pakuła podwójnymi medalistami turnieju WTT Youth Star Contender, który odbył się w Tunezji.


Turniej, który odbywał się w Tunisie był bardzo udany dla zawodników na co dzień występujących w grodziskim klubie. Miłosz Redzimski w kategorii U19 w singlu dotarł aż do finału w pokonanym polu zostawiając sześciu rywali. W grze o finał stoczył niezwykle zacięty pojedynek z Koreańczykiem Kimem Gaonem, którym po zażartym boju wygrał 3:2. W finale na Polaka czekał inny reprezentant Korei Południowej – Oh Junsung, który w drodze do finału nie stracił nawet seta. Niestety, Azjata był poza zasięgiem Miłosza i finał również wygrał 3:0. Jednak srebrny medal to wciąż świetny wynik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Medal, tym razem brązowy, Redzimski dorzucił do swojej kolekcji po grze deblowej w parze z Mateuszem Zalewskim.

W kategorii U15 świetnie spisał się Aleks Pakuła, który po drodze pokonał Francuza Axela Bossisa oraz kolegę z reprezentacji Patryka Żyworonka, który jest Wicemistrzem Europy Kadetów i ostatecznie zdobył brązowy medal. W półfinale przegrał z Portorykańczykiem Stevenem Moreno. Ponadto Pakuła w parze z Żyworonkiem wywalczył brązowy medal w deblu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.