TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

10

05 2023

GPA: Będą dodatkowe autobusy na Noc Muzeów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plGPA: Będą dodatkowe autobusy na Noc Muzeów - Grodzisk News


Grodziskie Przewozy Autobusowe w związku z Nocą Muzeów zapowiedziały uruchomienie dodatkowych nocnych kursów.


Noc Muzeów to impreza kulturalna, polegająca na udostępnianiu muzeów, galerii i instytucji kultury, w wybranym dniu w godzinach nocnych. Organizatorzy przygotowują z tej okazji specjalne atrakcje np. zwiedzanie obiektów zazwyczaj niedostępnych, koncerty, poczęstunki, warsztaty, scenki rodzajowe itp. Zwiedzanie umożliwiane jest za symboliczną kwotę płaconą przy pierwszym wejściu lub za darmo.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tym roku Noc Muzeów zaplanowano na 13 maja. Tego dnia można skorzystać wielu atrakcji zarówno w Grodzisku i okolicach, ale także np. w stolicy. Aby ułatwić podróż Grodziskie Przewozy Autobusowe w nocy z 13 na 14 maja uruchomią dodatkowe nocne kursy autobusów linii 32 i 63 skomunikowane: z pociągami WKD i autobusem nocnym N88 z Centrum Warszawy.

Linia 32
Odjazd z przystanku Grodzisk Maz. Dw. PKP o godz. 1.30 do Książenic, Siestrzeni, Żelechowa, Ojrzanowa, Zaręb i Józefiny. Kurs ten będzie skomunikowany na przystanku Nadarzyńska WKD z pociągiem WKD odjeżdżającym o godz. 0.20 z Warszawy, a na przystanku Siestrzeń Rozalińska z autobusem linii 63 odjeżdżającym o godz. 1.20 z P+R Al. Krakowska.

Linia 63
Odjazd z przystanku Warszawa P+R Al. Krakowska o godz. 1.20 do Raszyna, Janek, Nadarzyna, Siestrzeni, Żabiej Woli, Józefiny, Osowca, Adamowizny i Grodziska. Kurs ten będzie skomunikowany z na przystanku P+R Al. Krakowska z autobusem linii N88 odjeżdżającym o godz. 0.45 z Centrum Warszawy, a na przystanku Siestrzeń Rozalińska z autobusem linii 32
w kierunku Żelechowa, Ojrzanowa, Zaręb i Józefiny.

Rozkłady tych linii w Noc Muzeów są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.