reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

01 2023

Gorąca zupa dla potrzebujących na brwinowskim targowisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plGorąca zupa dla potrzebujących na brwinowskim targowisku - Grodzisk News


W każdą niedzielę na brwinowskim targowisku czeka na potrzebujących gorąca zupa. Akcja jest prowadzona przez lokalnych społeczników.


Działania charytatywne na rzecz bezdomnych i ubogich zawsze zasługują na uznanie. W Brwinowie podobnie jak m.in. na Monciaku w Sopocie osoby potrzebujące mogą zjeść gorący posiłek. A to dzięki lokalnym społecznikom z organizacji „Zupa Ponad Miedzą”, którzy prowadzą akcją pod tą samą nazwą.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W godzinach 10.00–12.00 można przyjść do pawilonu Centrum Integracji Mieszkańców na brwinowskim targowisku, by posilić się bezpłatną zupą, porozmawiać przy kawie lub herbacie oraz posmakować domowego ciasta przynoszonego przez wolontariuszy. Z takiej pomocy korzysta już pewna stała grupa osób, ale Stowarzyszenie zachęca też innych potrzebujących, by wstąpili na targowisko – alejka łącząca Rynek z ul. Armii Krajowej znajduje się w centrum miasta i jest każdemu po drodze – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

Posiłki dla potrzebujących na targowisku są owocem współpracy stowarzyszenia ze Środowiskowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który udostępnia pawilon na targowisku. Ponadto „Zupa Ponad Miedzą” współpracuje w swoich akcjach ze strażą miejską.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.