10 03 2015

Gminne działki pójdą pod młotek

10.03.2015, godz.: 12:19
Gminne działki pójdą pod młotek
fot. grodzisk.pl

Grodzisk wystawia na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości pod zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i działalność handlową i usługową.

Wśród propozycji dla inwestorów znajduje się nieruchomość przy ul. Okrężnej w Grodzisku przeznaczona pod usługi, rzemiosło, lokale mieszkalne i obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży do 200 mkw, a także nieruchomość przy ul. Nowy Grodzisk, przeznaczona pod zabudowę produkcyjną, usługi, składy i magazyny.

Działki budowlane magistrat wystawił też na sprzedaż w miejscowości Szczęsne oraz przy ul. Jordanowskiej w Grodzisku. To nieruchomości pod budowę jednorodzinną i bliźniaczą. Dojazd do działek w miejscowości Szczęsne usytuowany jest od strony ul. Puchacza, w której znajduje się niezbędna infrastruktura techniczna. Ponadto Zakład Wodociągów i Kanalizacji rozpoczął projektowanie sieci w wewnętrznych drogach dojazdowych do działek.

Część z tych nieruchomości jest oferowana do sprzedaży po raz kolejny.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata