23 07 2020

Gmina wybierze nowe logo, zdecydują głosy mieszkańców

23.07.2020, godz.: 10:38
Gmina wybierze nowe logo, zdecydują głosy mieszkańców
fot. Wikipedia

Mieszkańcy Żabiej Woli mogą internetowo głosować na projekty graficzne, które ich zdaniem powinny być nowym logotypem gminy.

Żabia Wola pod koniec maja ogłosiła konkurs na projekty graficzne ewentualnych nowych wersji logotypów dla gminy. Postanowiono dokonać zmian dla upamiętnienia 30. rocznicy samorządności w Polsce.

Komisja konkursowa wyłoniła ostatecznie dwa projekty zawierające różne warianty logotypów które można obejrzeć tutaj. I tam też trwa sonda, w której mieszkańcy mogą głosować. Ankieta potrwa do 25 lipca włącznie.

– Spośród 6 projektów nadesłanych przez uczestników konkursu. Zachęcamy do oddawania głosów na projekt, który w Państwa ocenie powinien stać się nowym logo naszej Gminy. Na projekty logo zgłoszone do konkursu można głosować do najbliższej soboty tj. 25 lipca 2020 r., do północy (sonda znajduje się na dole strony). Decyzja podjęta przez Mieszkańców jest ostateczna i nie podlega poddaniu pod ponowne głosowanie – zapowiedział magistrat.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.