26 07 2020

Gmina rozbudowuje sieć wodociągową. Mieszkańcy mogą przyłączać posesje

26.07.2020, godz.: 16:15
Gmina rozbudowuje sieć wodociągową. Mieszkańcy mogą przyłączać posesje
fot. zabiawola.pl

Kilka dni temu żabiowolska gmina uzyskała pozwolenie na użytkowanie nowo wybudowanej sieci wodociągowej w Wycinkach Osowskich. Mieszkańcy mogą zgłaszać chęć przyłączenia posesji do nowej infrastruktury.

Gmina poinformowała, że sieć wybudowano z myślą o mieszkańcach ul. Motylkowej oraz części Brzozowej od Motylkowej do Magnolii.

Rozbudowa sieci wodociągowej sfinansowana została w 100 % ze środków budżetu Gminy. Mieszkańców zainteresowanych przyłączeniem do sieci wodociągowej prosimy o kontakt z Urzędem w celu dokonania formalności.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Gmina rozbudowuje sieć wodociągową. Mieszkańcy mogą przyłączać posesje”

  1. Grodzisk pisze:

    może zamiast infrastruktury zbudowanoby jakiś ładny park za dziesiąt milionów, jakies nasadzenia i klomby jak w Grodzisku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.