reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

11 2020

Grodziskie DPS-y otrzymują pomoc


Grodzisk News


Grodziskie DPS-y otrzymują pomoc - Grodzisk News


W ostatnim czasie w dwóch grodziskich Domach Pomocy Społecznej pojawiły się przypadki zakażenia koronawirusem. Starostwo powiatowe i gmina zapewniają, że otrzymują one odpowiednią pomoc.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zakażenia wirusem SARS CoV-2 pojawiają się w coraz to nowych miejscach. W ubiegłym tygodniu wirus pojawił się w dwóch grodziskich DPS-ach. Zakazili się nim zarówno pracownicy, jak i podopieczni.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Gdy informacja ta przedostała się do opinii publicznej, pojawiły się apele o pomoc grodziskim DPS-om. Urzędnicy uspokajają jednak, że jest im przekazywana niezbędna pomoc. – Za wszelkie inicjatywy i chęć niesienia pomocy serdecznie dziękujemy, bo świadczy to o wielkich, otwartych sercach mieszkańców naszej Gminy, a także o solidarności w trudnych chwilach. Pragniemy jednak Państwa uspokoić, że sytuacja w obu DPS jest stabilna, a powiat i gmina dostarczają wszelkiej niezbędnej pomocy. Jedyne czego w tym momencie potrzeba to słów wsparcia z Państwa strony oraz naszych szczerych podziękowań i wyrazów uznania dla pracowników DPS, którzy pomimo zdiagnozowanej choroby podjęli decyzję o pozostaniu z chorymi podopiecznymi – poinformował Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim.

💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.