reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2023

Głosujmy na inwestycję z perspektywą


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Głosujmy na inwestycję z perspektywą - Grodzisk News


Rozpoczął się plebiscyt internetowy „Inwestycja z perspektywą”. Sąsiadujący z naszym powiatem Brwinów wystawił do głosowania niedawno oddaną do użytku strefę aktywizacji seniorów Głosy można oddawać do 10 lutego do godz. 16.


Nowa przestrzeń dla osób starszych powstała w północno-zachodniej części miasta, w pobliżu osiedla mieszkaniowego przy ul. Sochaczewskiej, stacji uzdatniania wody oraz Przedszkola Filialnego Przedszkola nr 1 w Brwinowie. Jest to część większego planu – utworzenia otwartej strefy rekreacji, gdzie już zrealizowano dwa tory typu pumptrack.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

> Strefa aktywizacji została wyposażona w dwa ogólnorozwojowe zestawy sprawnościowe dla osób starszych, grę pamięciową, koła do ćwiczeń dłoni, trenera nadgarstków, równoważnię i in. Zostały zbudowane dwa bulodromy (place do gry w boule) o wymiarach 16 × 5 m. 
Inwestycja przyczyniła się do poszerzenia oferty spędzania wolnego czasu przez osoby starsze, umożliwiła aktywny wypoczynek nie tylko dla seniorów – korzystają z niej także inni mieszkańcy gminy.

Głosować można tutaj i jest to bardzo proste.

W głosowaniu można oddać więcej niż jeden ważny głos. Konkurs wygrają te projekty, które zdobędą największą liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców danego samorządu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.