reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

11 2023

GKK Grodzisk zaczyna rundę rewanżową. Przyjdź na mecz z Ochotą


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

GKK Grodzisk zaczyna rundę rewanżową. Przyjdź na mecz z Ochotą - Grodzisk News


Z pozycji samodzielnego lidera tabeli koszykarze GKK Grodzisk Mazowiecki przystąpią w sobotę do piątego w tym sezonie starcia w trzeciej lidze. Zawodnicy trenera Radosława Kusego z pewnością będą zmotywowani, by przeć do kolejnego zwycięstwa. Sprawia to nie tylko wygrany niedawno mecz z wiceliderem MUKS-em Piaseczno, lecz także fakt, że sobotni pojedynek będzie prawdopodobnie ostatnim przed własną publicznością w tym roku.


Nasz zespół ma więc nadzieję na liczne i głośne wsparcie kibiców na trybunach hali w Grodzisku. Rywalem GKK będzie drużyna MKS-u Ochota Warszawa, a sam mecz zapoczątkuje dla obu teamów rundę rewanżową trzecioligowych zmagań. W pierwszym pojedynku grodziszczanie odnieśli bardzo wysokie i pewne zwycięstwo 107:54. Teraz zapewne także powalczą o przekonywającą victorię.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Nie zamierzamy lekceważyć rywala i chcemy zagrać równie skutecznie w ataku jak i solidnie w obronie. Niestety jest to prawdopodobnie ostatni mecz naszej drużyny w Grodzisku w tym roku – przyznają przedstawiciele klubu z Grodziska.

Tym bardziej zachęcają, aby przyjść na mecz do hali przy ul. Westfala 3a o godz. 18.30. Wstęp na niego jest wolny, a kibice mogą spodziewać się dobrego i ofensywnego widowiska, co pokazuje średnia punktów na spotkanie notowanych przez grodziski zespół – bez mała 100!

GKK Grodzisk zaczyna rundę rewanżową. Przyjdź na mecz z Ochotą - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.