TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

10 2021

Galeria Młodych zaprasza na zajęcia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euGaleria Młodych zaprasza na zajęcia - Grodzisk News


Już w najbliższy poniedziałek startują pierwsze zajęcia w ramach Galerii Młodych w Mediatece i Willi Radogoszcz w Grodzisku.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza do uczestnictwa w zajęciach Galerii Młodych, czyli cyklu zajęć dla osób w wieku 13–21 lat. W programie znajdują się m.in. zajęcia z tworzenia gier miejskich i terenowych, zajęcia z tworzenia grafik i plakatów, kółko historyczne, warsztaty fotograficzne, zajęcia teatralne, zajęcia filmowe, a także zajęcia z matematyki, podczas których poruszane będą zagadnienia mogące przydać się podczas egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Co ważne zajęcia dla mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki są bezpłatne. Aby uczestniczyć w wybranym wydarzeniu trzeba się najpierw zapisać dzwoniąc pod numer telefonu 504 092 134. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zajęcia ruszają już 18 października. Będą się one odbywać w Mediatece (ul. 3 Maja 57) oraz w Willi Radogoszcz (ul. Sienkiewicza 31). Szczegóły na plakacie poniżej.

Galeria Młodych zaprasza na zajęcia - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.