09 10 2017

Gala wiedeńska w Grodzisku już dziś. Bilety wciąż dostępne

09.10.2017, godz.: 07:35
Gala wiedeńska w Grodzisku już dziś. Bilety wciąż dostępne
fot. Mat. organizatora

Gala wiedeńska, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się do kalendarza grodziskich wydarzeń kulturalnych. Tegoroczny koncert muzyki klasycznej i poważnej wysokiej próby w centrum kultury odbędzie się już dziś. Można jeszcze kupić bilety na to wydarzenie.

Uroczysta gala programowo nawiązuje do słynnych na całym świecie noworocznych koncertów wiedeńskich. – Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie – zapowiadają organizatorzy grodziskiego koncertu.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy m.in. sopranistkę Katarzynę Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka, pianistkę Klaudynę Wąsiewicz i skrzypka Andrzeja Tulika. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek: „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”.

Publiczność w sali widowiskowej CK usłyszy także m.in. walca „Nad pięknym modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”.

Bilety w cenie 80 zł dostępne są w kinie CK przy ul. Spółdzielczej 9.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.