05 03 2017

Funkcjonariusze CBŚP przywłaszczyli towar zarekwirowany w Milanówku?

05.03.2017, godz.: 09:30
Funkcjonariusze CBŚP przywłaszczyli towar zarekwirowany w Milanówku?
Fot. CBŚP

Siedemnastu funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, którzy likwidowali nielegalną rozlewnię perfum w Milanówku znaleźli się w rękach Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Są podejrzenia, że część zarekwirowanego towaru mogła zostać przywłaszczona – poinformował portal RMF24.pl.

Przypomnijmy. W lutym funkcjonariusze CBŚP weszli do największej nielegalnej rozlewni perfum w Polsce, która znajdowała się w Milanówku, gdzie znajdowały się plastikowe kanistry z perfumami, fiolki i maszyny do napełniania flakonów. Magazyny z gotowym towarem znajdowały się w miejscowościach Opacz Kolonia, Michałowice, Milanówek, Biskupice i Piastów.  Zarekwirowano łącznie 300 tys. flakonów.

Jak podaje portal RMF24.pl wczoraj rano 17 funkcjonariuszy CBŚP, który brali udział w akcji w Milanówku zostało zatrzymanych przez Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. U części biorących udział w akcji w Milanówku znaleziono bowiem flakony z perfumami mogącymi pochodzić z nielegalnej rozlewni.

Na razie nie wiadomo ilu osobom postawiono zarzuty. Według dziennikarzy RMF FM prokuratura chce aresztu dla funkcjonariuszy stołecznego zarządu CBŚP w obawie przed utrudnianiem śledztwa.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.