14 02 2019

Fotograf z grodziska w światowej elicie

14.02.2019, godz.: 12:41
Fotograf z grodziska w światowej elicie
fot. Marcin Masalski

Praca fotografa rodem z Grodziska – Marcina Masalskiego znalazła się wśród zaledwie 30 finałowych fotografii w niezwykle prestiżowym konkursie  Jazz World Photo 2019. W środowisku fotograficznym porównuje się to osiągnięcie do kwalifikacji sportowca na igrzyska olimpijskie!

W tym roku zdjęcia nadesłało 353 autorów z 43 krajów. Zdjęcie Marcina Masalskiego zostało wybrane do grona 30 najlepszych przez międzynarodowe jury. Fotografia będzie prezentowana na wystawie podróżniczej Jazz World Photo 2019. Wystawa zostanie zaprezentowana po raz pierwszy 22 marca 2019 roku na festiwalu JAZZINEC w Trutnovie w Czechach. Trzy najlepsze zdjęcia z zawodów zostaną ogłoszone podczas końcowego koncertu festiwalowego 23 marca 2019 roku.

Ekspozycja w ramach Jazz World Photo 2019 będzie nadal podróżować po różnych miastach, wydarzeniach i festiwalach. A Wam jak podoba się wyróżnione zdjęcie Marcina?

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata