TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

10 2021

Folkowy klimat w Grodzisku zapanuje po raz siódmy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: folkfest.plFolkowy klimat w Grodzisku zapanuje po raz siódmy - Grodzisk News


Przed nami siódma już odsłona międzynarodowego festiwalu Grodzisk Folk Fest. Impreza powraca do formatu kilkudniowego, wypełnionego artystami, ciekawą muzyką i warsztatami.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Folk Fest to międzynarodowy festiwal muzyki folkowej organizowany w Grodzisku Mazowieckim od 2015 roku. Pomysłodawcą i realizatorem festiwalu jest Akademia Profil, polska organizacja pozarządowa działająca w obszarze kultury i edukacji. – Wydarzenie jako zadanie publiczne jest współfinansowane przez Gminę Grodzisk Mazowiecki. Celem festiwalu Grodzisk Folk Fest jest budzenie zainteresowania wielokulturowością otaczającego świata. Aktywizujemy społeczność lokalną poprzez sztukę. Promujemy amatorskie ruchy artystyczne. Prezentujemy ciekawe zjawiska sceny muzyki świata. Otwarci na wielokulturowość, odkrywamy zakątki świata, tworzymy razem – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Festiwal wystartuje w piątek 8 października i potrwa do niedzieli wieczór. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji Mediateki w dniu koncertu, od godz. 18.00. A teraz przejedźmy już do programu wydarzeń. Plan koncertów przedstawiamy poniżej.

Folkowy klimat w Grodzisku zapanuje po raz siódmy - Grodzisk Newsfoto: folkfest.pl

💬︎   dodaj komentarz

Miałem dzisiaj sen,śniło mi się że na dworcu pkp działają windy,ach co to był za sen.

Zainteresowany
05-10-2021 09:37

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.