14 09 2020

Folkowy klimat w Grodzisku już po raz szósty

14.09.2020, godz.: 19:04
Folkowy klimat w Grodzisku już po raz szósty
Fot. centrumkultury.eu

Jak ten czas szybko płynie… Przed nami szósta już odsłona międzynarodowego festiwalu Grodzisk Folk Fest. W tym roku ze względu na okoliczności impreza będzie jednodniowa, ale za to wypełniona artystami.

Grodzisk Folk Fest to międzynarodowy festiwal muzyki folkowej organizowany w Grodzisku Mazowieckim od 2015 roku. Pomysłodawcą i realizatorem festiwalu jest Akademia Profil, polska organizacja pozarządowa działająca w obszarze kultury i edukacji.

– Wydarzenie jako zadanie publiczne jest współfinansowane przez Gminę Grodzisk Mazowiecki. Celem festiwalu Grodzisk Folk Fest jest budzenie zainteresowania wielokulturowością otaczającego świata. Aktywizujemy społeczność lokalną poprzez sztukę. Promujemy amatorskie ruchy artystyczne. Prezentujemy ciekawe zjawiska sceny muzyki świata. Otwarci na wielokulturowość, odkrywamy zakątki świata, tworzymy razem – mówią organizatorzy.

Warto zarezerwować sobie wolną sobotę 19 września i spędzić muzycznie w Parku Skarbków. Wszystko zacznie się o 12.00 – na start koncert rodzimej kapeli Od Grodziska. Następnie słuchaczom zaprezentuje się Moriah Woods, artystka rodem z USA i wyrazistym, a zarazem lirycznym wokalem. To o godz. 14.00.

Po niej o godz. 16.00 wystąpi polska formacja Freeborn Brothers, a wydarzenie zwieńczy widowisko Teatru Sas pt. „Sobótka w Czarnolesie”. Reżyserką, autorką scenariusza i opracowania muzycznego jest Joanna Cichoń. Przedstawienie ma się rozpocząć o godz. 18.00.

Wstęp wolny.

Fot. centrumkultury.eu
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.