reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

06 2015

Poczuj festiwalowy klimat. Trwa Folk Fest 2015


Grodzisk News


Poczuj festiwalowy klimat. Trwa Folk Fest 2015 - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Innym celem jest ukazanie grodziskiej gminy jako miejsca zorientowanego na aktywizację społeczności lokalnej oraz promocję amatorskiego ruchu muzycznego.

Podczas festiwalu nie zabraknie również działań mających na celu interakcję z uczestnikami.  Będą warsztaty muzyczne i radiowe z dziećmi oraz młodzieżą uczęszczającymi do placówek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Każdy uczestnik dostanie szansę wystąpienia z profesjonalnymi muzykami podczas koncertu finałowego. Inną formą aktywizacji będą również zajęcia plastyczne oraz wokalne. Część warsztatowa odbywa się w dniach od 9 do 11 czerwca.

Na 12 czerwca 2015 zaplanowano z kolei Przegląd Amatorskich Zespołów Ludowych Małe Siemionalia oraz  koncerty zespołów Luiku (Ukraina), Warsaw Gamelan Group (Indonezja,  Polska), Kapeli Brodów (Polska), Kumy (Polska), Dziecięcej Grupy Bębniarskiej Comparsa (Polska), a także Balkan Jam Session. Festiwal 13 czerwca zwieńczą koncert specjalny w sali widowiskowej Centrum Kultury oraz  finał warsztatów muzycznych, podczas którego wystąpi Grodziska Orkiestra Festiwalowa.

? Chcemy w ten sposób otworzyć mieszkańców na nową formę kulturalnego przekazu, na nowe jego obszary. Mamy nadzieję, że festiwalem zainteresuje się jak najwięcej osób. Sami jesteśmy ciekawi z jakim odbiorem spotka się to wydarzenie, bowiem organizujemy je po raz pierwszy ? mówi Maciej Kierzkowski, z Akademii Profil organizującej festiwal.

Szczegółowy rozkład imprez do znalezienia TUTAJ.

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.