TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

06 2024

Finał LOTTO Superligi w Szeligach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiFinał LOTTO Superligi w Szeligach - Grodzisk News


Znane są już szczegóły zbliżającego się wielkiego finału LOTTO Superligi, którym Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z Dekorglassem Działdowo.


W półfinale fazy play-off Bogoria wygrała w dwumeczu z Petralaną Polonią Bytom 3:0 i 3:1, natomiast drugi finalista – Dekorglass Działdowo wygrał z Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 3:0 i 3:2. W finale LOTTO Superligi będziemy mieli więc powtórkę niedawnego pojedynku z finału Pucharu Europy, w którym zespół z Działdowa wygrał 3:0, 3:0, ale aż pięć pojedynków rozstrzygnięto po pięciu setach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podano już szczegóły i lokalizację meczu finałowego. Ten odbędzie się 22 czerwca w hali Transcolor w Szeligach (gmina Ożarów Mazowiecki) przy ul. Szeligowskiej 48. Początek spotkania o godz. 16.00.

To będzie już czwarty finał LOTTO Superligi z udziałem obu zespołów. Dwukrotnie triumfował w nich zespół z Grodziska a raz ekipa z Jarosławia. Ostatni taki finał miał miejsce rok temu. Wtedy wygrała Bogoria. Jak będzie tym razem? Przekonamy się za niespełna dwa tygodnie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.