TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

06 2024

Finał LOTTO Superligi w Szeligach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiFinał LOTTO Superligi w Szeligach - Grodzisk News


Znane są już szczegóły zbliżającego się wielkiego finału LOTTO Superligi, którym Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z Dekorglassem Działdowo.


W półfinale fazy play-off Bogoria wygrała w dwumeczu z Petralaną Polonią Bytom 3:0 i 3:1, natomiast drugi finalista – Dekorglass Działdowo wygrał z Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 3:0 i 3:2. W finale LOTTO Superligi będziemy mieli więc powtórkę niedawnego pojedynku z finału Pucharu Europy, w którym zespół z Działdowa wygrał 3:0, 3:0, ale aż pięć pojedynków rozstrzygnięto po pięciu setach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podano już szczegóły i lokalizację meczu finałowego. Ten odbędzie się 22 czerwca w hali Transcolor w Szeligach (gmina Ożarów Mazowiecki) przy ul. Szeligowskiej 48. Początek spotkania o godz. 16.00.

To będzie już czwarty finał LOTTO Superligi z udziałem obu zespołów. Dwukrotnie triumfował w nich zespół z Grodziska a raz ekipa z Jarosławia. Ostatni taki finał miał miejsce rok temu. Wtedy wygrała Bogoria. Jak będzie tym razem? Przekonamy się za niespełna dwa tygodnie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.